3. kolo

11.04.2011 20:15

Pirelli - Sebranka FC A 6:1

Poprvé v této sezoně jsme se sešli na štěrboholské umělce až ve 3. kole a protivníkem nám byl tým Sebranka se kterým jsme se potkávali již v sezonách minulých. Soupeř měl ve svém středu 2 borce, jednoho v záloze a jednoho vepředu, kteří vypadali od začátku že budou zlobit a tak jsme se na ně trochu víc soustředili. Úvod byl vyrovnaný, jako vždy jsme se hnali dopředu a první gól se nám podařilo díky Jerymu vstřelit již po 10 minutách. Hra byla ještě stále vyrovnaná, snažili jsme se se přidat druhý uklidňující gól a nakonec se nám to po brejku a úprku Frankieho s obráncem na zádech z půlky hřiště až do brány podařilo. Radim držel výborným výkonem stále čisté konto, ale Sebranka se pořád snažila se nám dostat na dohled kontaktním gólem. Nakonec se to jejím hráčům i povedlo a snížili na 2:1, ale pak začal úřadovat Jarda Feiťák, těsně před hvizdem svým prvním gólem obstřelil golmana a tím také půle skončila. Soupeř se ale z branky do šatny nesložil a stále zlobil, robustní útočník sklepával balony pro své spoluhráče, ale nenacházel u nich pochopení a nebo Radim všechno pochytal. Frankie pak po čtvrthodině přidal další gól a to už houževnatého soupeře dostalo do kolen, pomalu se vytrácel a tak mohl Jarda přidat v poslední několika minutách ještě po rohu tečí za tyč svůj druhý gól a nakonec i zkompletovat hatrick pěknou střelou. Hodnocení z lajny: v první půli vyrovnaný zápas, v druhém poločase soupeř po několika gólech "odešel" a dílem bylo přesvědčivé a zasloužené vítězství, vybojované díky dobrému výkonu celého mančaftu.

Sestava Pirelli: Šetina Marek (C), Šulej Radim (B), Drha Jiří, Feit Jaroslav, Jirsa František, Kolářík Michal, Kučera František, Kučera Jan,
Góly: 10. min Drha Jiří; 22. min Kučera František; 30. min Feit Jaroslav; 46. min Kučera František; 52. min Feit Jaroslav; 57. min Feit Jaroslav;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Vyrovnaná první půle, v té druhé už hosté nestačili.